Search
  • sagiv koren

על שגיב קורן ופלטפורמת פינדרלה שמעת?

עלויות הפרסום גומרות אותך? מחפש עוד לקוחות אבל לא יודע איך? רוצה להגדיל את מחזור המכירות אבל מפחד לקחת סיכונים? יצאנו לבדוק האם עסקים בישראל יכולים להפחית את הוצאות הפרסום שלהם ועדיין להגדיל את מחזור המכירות וניתקלנו בפלטפורמת פינדרלה החדשה והחינמית, לבעלי עסקים, שמשנה את פני הצריכה והפרסום בישראל ובעולם


אז מה היא פינדרלה ? מדובר על פלטפורמה המכילה בתוכה מערכת חדשנית אשר באה לקדם ולפרסם כל עסק קיים. אין חשיבות לגודל העסק, המטרה היא ליצור מערכת יחסים ישירה בין בעל העסק ללקוח.


פינדרלה ישראל הופכת את מערכת היחסים בין בעל עסק ללקוח לטובה והנוחה ביותר. באמצעות אפליקציית פינדרלה לבעלי העסקים,  תוכלו ליצור קשר אישי עם לקוחותיכם בזמן אמת ,לשמר לקוחות קיימים ואף להגדיל את מחזור המכירות שלכם.

נשמע מעניין ? בעלי עסקים, הכתבה הזו היא בשבילכם.


כל בעל עסק יודע שבכדי להביא לגידול ברווחי העסק, העיקרון החשוב ביותר הוא שימור הלקוחות הקיימים והגדלת מספר הלקוחות החדשים בבית העסק. על מנת לעשות זאת נכון, בעלי עסקים נתקלים פעמים רבות במחסומים.


מבדיקה שערכנו, עלויות הפרסום והאפקטיביות שלהן, אינן ידועות לבעל העסק באופן בהיר, ולעיתים השקעה כספית גדולה בפרסום יכולה להביא לתוצאות שליליות. להיות בעל עסק נבון זה להיות נכון לשינויים, להבין את הצורך של הלקוח ולנסות להיות מותאם אליו  - עד כמה שאפשר.


בשנים האחרונות אנו רואים כי תעשיית הפרסום הולכת ומשתנה. עסקים קמעונאים עושים מעבר לעולם האינטרנט, ומי שלא שם, פחות או יותר לא קיים. מאתר אינטרנט ועד דף פייסבוק, מלינקדין ועד טריפ אדוויזר , הדרך העיקרית של בעל העסק להגדיל את מאגר הלקוחות היא ליצור מערכת פרסום אינטרנטית בערוץ תקשורת ישיר אל מול הלקוח, זאת, ללא הימצאותם של מתווכים רבים בדרך – ועכשיו הגיעה פלטפורמת פינדרלה. בעלי החברות הגדולות כבר יודעים - האינטרנט הפך להיות כלי המסחר הגדול בעולם. אנשים מסתפקים בלחיצת כפתור, ומעדיפים זאת על פני ההליכה המייגעת אל בית העסק בחיפוש אחר המוצר אשר הם חפצים בו. מה עושים במצב כזה? האם ניתן להישאר מאחור?


אם אתם משתמשים בוויז כדי להגיע מנקודה א' לנקודה ב', בוואטסאפ על מנת להעביר מסרים לחברים ובגט טקסי להזמנת מונית – פינדרלה היא הפלטפורמה הנוכחית, בה תשתמשו, במידה ואתם חפצים בלקוחות חדשים ובד בבד בשימור הלקוחות הקיימים.


המערכת של פינדרלה  מאפשרת לכל בעל עסק "לדרוש בעלות" על העסק ועל דף הנחיתה העסקי הרלוונטי שלו – זאת על ידי רישום חינמי ופשוט והורדת אפליקציית פינדרלה לנייד.

לאחר ההורדה והרישום, תהייה באפשרותו של בעל העסק, לצפות בזמן אמת בסטטיסטיקה המפרטת עבורו מהי מידת האינטרקציה אל מול הלקוחות שנעשתה דרך אפליקצית פינדרלה.


מה היא כמות הלקוחות אשר אהבו אותו, עקבו אחריו, ניווטו אליו, התקשרו ואף לראות את כמות הלקוחות אשר צפו בדף הנחיתה שלו.


אך הפיתוח המעניין ביותר בו ניתקלנו הוא פיתוח טכנולוגי המאפשר לבעל העסק לקבל לידים (לקוחות מתעניינים) , אשר חיפשו עסק / נותן שירות על פי קריטריונים התואמים לסוג העסק שלו  - ישירות לנייד. פיתוח זה הופך את הפלטפורמה למערכת להגדלת מחזורים אינטראקטיבית.


מן הצד השני לכל לקוח, עומדת האפשרות להוריד אפליקצייה חינמית – פינדרלה דרכה יוכל למצוא כל בעל עסק או נותן שירות על ידי מילוי שאלון המאגד את הצורך שלו לידי בקשה אחת ספציפית ואשר נשלח ישירות לנייד של בעל העסק. 

דרך מערכת חיפוש מתוחכמת , הממשק דרכו עובדת אפליקציית פינדרלה , תהייה באפשרותו להפעיל סננים ספציפיים שיקלו על מציאת המוצר או נותן השירות. אפליקציית פינדרלה  מובילה שתי בשורות מהפכניות.


הראשונה , היא היכולת לבקש במקום לחפש, זאת אומרת במקום לבזבז שעות על חיפוש יוכל הלקוח להעלות את הצורך שיש לו והמערכת תבצע התאמות אל מול הספק / נותן השירות המתאים – מה שהופך את אפליקציית פינדרלה, לראשונה מסוגה בעולם ההופכת את תהליך מציאת הצורך עבור הלקוחת.


והשנייה, היא האפשרות של לקוח לפתוח תיבת צאט אינטרקטיבית ולצ'טט בזמן אמת עם בעל העסק או נותן השירות - טכנולוגיה יחודית אשר הופכת את התקשורת בין הלקוחות לעסקים, מאנלוגית לדיגיטלית.


יש לציין כי מערכת ואפליקציית הבסיס אותה מעניקה חברת פינדרלה הינן חינמיות לחלוטין הן ללקוח והן לבית העסק אשר ישלם רק עבור לקוח מתעניין (ליד) לבחירתו , נתון שמפחית את הוצאות העסק באופן משמעותי. 


אז מהו החידוש הטכנולוגי אותו אתם מציעים? "פינדרלה היא מערכת השיווק האולטימטיבית לכל עסק" אומר היועץ העסקי של  החברה,  שגיב קורן , מי שכיהן בעברו כמנכ"ל  חברת מייסמארטי ישראל, והיה ממייסדי מספר מיזמים מובילים במשק הישראלי . "עסקים מקבלים פתרון מלא לניהול העסק שלהם, להגדלת המכירות ולהגדלת מספר הלקוחות המבקרים בבית העסק, גורס קורן. "באמצעות המערכת שלנו הם יוכלו להיות בקשר רציף עם לקוחותיהם, לשלוח להם פרסום ישיר, להיחשף ללקוחות פוטנציאליים וכל זה תמורת תשלום אותו יבחר בית העסק לשלם כנגד קבלת ליד (לקוח מתעניין) – הכוונה שבית העסק יחליט מה התקציב עבור לקוחות, אותו הוא מעוניין להוציא ולא יהיה תשלום קבוע מראש כמו בשאר הפלטפורמות".

"כדי לגרום לכך שהלקוחות יפנו אליך, אתה צריך להכיר אותם, לדעת כיצד הם פועלים, ולהיות איתם בקשר,  הבעיה היא שבעל העסק נתקל בקושי לזהות זאת בשטח ולבצע". 

"עולם האוף-ליין, זה שקיים מחוץ לאינטרנט כמעט ולא מאפשר זאת, לכן, בשנים האחרונות עם כניסתו הדרמטית של עולם האונליין לשטח העסקים, חברות הקמעונאות עברו מהפכה כשהבינו שהן צריכות להיות קשורות לצרכן במגוון דרכים. אפליקציית פינדרלה באה כדי לגשר על הפער ומציעה לכל עסק את האפשרות להטמעת חבילה טכנולוגית, התקרב אותו אל עולם האון ליין. אם אתה כבעל עסק רוצה להיות פופולרי יותר ושיראו אותך, אתה צריך להיות נגיש ללקוחות שלך, האפליקציה מאפשרת לך להיות זמין ללקוחות שלך בלי צורך במאמץ רב יותר ובהוצאה כלכלית". 


מה הקשר בין האפליקצייה לבין חוק ההנגשה אשר יכנס לתוקף בקרוב ? 

באוקטובר האחרון נכנס לתוקפו חוק ההנגשה, אשר מחייב כל בית עסק, להנגיש את האתר האישי שלו וכן, לספק חלופה לתקשורת טלפונית בבית העסק. בעל העסק יהיה חשוף לתביעה של 50,000 ₪ ללא הוכחת נזק. אפליקציית פינדרלה מספקת לבעל העסק דף נחיתה מונגש ותקשורת דרך מערכת צ'אט . "חיפשנו לספק שירות ומוצר, אותם יצטרך כל בית עסק בישראל, במחיר ללא תחרות", אומר שגיב , "היכולת שלנו לספק מערכת חינמית אשר בד בבד תגן על בית העסק מתביעות ופיצויים עתידיים, היא הערובה הגדולה ביותר להצלחת הפרוייקט".


"אפליקציית פינדרלה תתן מענה לאוכלוסיית כבדי השמיעה בישראל הלא הם אלו אשר זקוקים לשירות הצ'אט באפליקציה יותר מהכל וכאשר הם צריכים לתקשר עם בעל העסק, מערכת הצ'אט היא זו שתענה להם על הצורך הזה בצורה המירבית והטובה ביותר – אנו קוראים לזה מאבק ההנגשה".


אז ממה אתם הולכים להתפרנס אם המערכת היא חינמית? איפה כאן הקאטץ'?

"לבעל העסק תהייה האפשרות לשלם ולרכוש חבילות לידים רחבות יותר אל מול הלקוחות, גם כאן בעלות מינימלית ותשלום אך ורק כנגד ליד שהתקבל " המטרה שלנו, טוען קורן  "היא לספק חבילת שירותים מושלמת במחיר המתאים לכל כיס".


יצאנו לחפש בעלי עסקים המשתמשים באפליקציית פינדרלה ומצאנו את דוד (השם המלא שמור במערכת) , משווק דיגיטלי בירושלים - "מאז ומתמיד היה לי קשה להבין את הלך הרוחות של עולם הפרסום, אני משקיע ומשקיע ולא בהכרח מרגיש שאני מקבל משהו בתמורה. פתאום הבנתי שיש כאן הזדמנות לקבל מערכת פרסום חינמית שלא דורשת ממני לתת מספר כרטיס האשראי או לחתום על הוראת קבע. אני שואף כל הזמן להיות העסק הכי טוב ללקוחות ויש לי מטרה תמידית להגדיל את כמות הלקוחות כמובן שזה לא הדבר הכי קל לביצוע. בסופו של דבר הבנתי שדרך אפליקציית פינדרלה  יש לי דרך מעולה בה אני יכול לשמור על הקשר הנכון עם הלקוחות שלי. באופן אישי אני מאוד מרוצה מהרעיון והשירות של אפליקציית פינדרלה"


אפליקציית פינדרלה תושק בקרוב ללא עלות וכרגע פועלת במתכונת בדיקה מצומצמת.  לאחר בדיקה מעמיקה, אין ספק שהרעיון , השיטה ואף המחיר הפכו את המערכת ואת אפליקציות פינדרלה לאחד הרעיונות המעניינים של השנים האחרונות במדינת ישראל, נאחל הרבה בהצלחה.

1 view0 comments