Search
  • sagiv koren

כך פינדרלה תביא לכם לקוחות לעסק

במקום לרדוף אחרי הלקוחות – הם ירדפו אחריכם. זהו החזון של שגיב קורן, יזם אפליקציית פינדרלה. לקוח שנכנס למערכת ימלא שאלון המפרט את צרכיו להצעת עבודה, לקוח זה נקרא בשפה עסקית "ליד" והוא יעבור אל בעל עסק רלוונטי להצעה זו. הלידים וההרשמה למערכת הם חינמים, כך שבעל עסק יקבל לקוחות פוטנציאליים ביותר לסגרת עסקה מבלי לשלם על פרסום כלל


אם אתם בעלי עסקים, אתם בטח מכירים את הלקוחות שמתקשרים אבל יש להם תקציב נמוך ממה שאתם דורשים או שאתם בכלל לא נותנים את אותו שירות שהם מבקשים? ואתם מפרסמים, משלמים לחברות פרסום או מנסים פרסום בעצמכם ולבסוף כל הכסף הולך לפח כי הלקוחות לא רלוונטיים לכם. אז למה בעצם שלא תקבלו רק לקוחות שמתאימים לשירות שאתם מציעים ובהתאם למחיר שאתם דורשים?

עד שנות האלפיים, לעסקים בקושי היו אופציות פרסום – מקסימום מודעה ברדיו או בעיתון. משנות האלפיים במדינת ישראל ובעולם בכלל כדי שעסק יקבל לקוחות הוא חייב לפרסם את עצמו – ואיך לא כמובן ברשתות החברתיות – בדיגיטל. מיליוני ישראלים ואנשים בכל רחבי העולם מבלים שעות רבות באתרי חדשות, אתרי קניות, פייסבוק, אינסטגרם ועוד אלפי אתרים כאלו ואחרים. ואם יש לכם הזדמנות שיראו את העסק שלכם בכל רגע נתון אתם רוצים להיות שם לא?


אמנם ישנם לקוחות שיכולים להגיע אליכם גם בלי פרסום – אבל האם זה מספיק והאם לא תרצו לקוחות חדשים ויותר ממה שיש לכם כיום?

לקוחות שמגיעים אליכם, מבלי שתצטרכו לשלם על פרסום, מבלי שתשקיעו מאמץ ולקוחות שמתאימים לכם בדיוק כדי לבצע איתם עסקה – זה הקונספט שעומד בראש חברת פינדרלה. כל בעל עסק ימצא זאת כאטרקטיבי עבורו.


לקוחות מותאמים לכם בדיוק לעלויות, לזמן ולמיקום שהעסק שלכם מציע – זה מה שמבקש ליצור שגיב קורן בפלטפורמת הענק שלו בשם פינדרלה.


שגיב קורן ראה מצד אחד את הצורך האדיר של עסקים לקבל לקוחות בדרך שונה מהאופציות הקימות כיום ומצד שני ראה גם את התסכול של לקוחות להגיע לשירות שהם מחפשים ומשם נולד הרעיון. “פינדרלה זה בעצם הדבר האחרון שבעל עסק יצטרך כדי לקבל הצעות עבודה. במקום שהוא ירדוף אחרי הלקוחות – בפינדרלה הלקוחות רודפים אחריו. ועבור הלקוח – אנחנו מוצאים עבורו את בעל העסק הנכון במקום שהוא יחפש שעות ארוכות – זה הקונספט הגדול”. אמר לביז פורטל שגיב קורן, יזם אפליקציית פינדרלה.


“אתה עסק קטן? אתה עסק גדול? אתה מציע שירותים במקומות מסוימים? מעדיף לקבל רק לקוחות עם תקציב מסוים? תן לנו להביא אליך את הלקוח בהתאמה אישית.” זה משהו שכל עסק צריך.

המערכת תתחיל לפעול עבור שירותים מסוימים ובהמשך תתרחב. כל סוג שירות יוכל לקבל לקוחות ללא עלות ובהרשמה חינמית.

איך זה עובד?


בעל עסק צריך לבצע הרשמה קלה ופשוטה בחינם במערכת של פינדרלה. כשבעל העסק יקבל הודעה על לקוח שרוצה ליצור קשר עמו – הוא יראה את הנתונים של העסקה כמו מחיר, מיקום, שעה ועוד ויחליט האם להשיב ללקוח ולסגור עמו את הצעת העבודה.


קבלת לקוחות יכולה להתבצע בכל שעות היממה או רק בשעות הפעילות של העסק לבחירתו. אם בעל עסק אחד לא יהיה זמין אז בעל עסק אחר יקבל את הצעת העבודה. כלומר, כדאי להיות זמינים כדי לא לפספס שום עסקה. אם בעל עסק אחד ישיב ללקוח אבל לא יהיה מעוניין להמשיך עמו לעסקה, תהיה הזדמנות נוספת לעסק אחר לקבל את הלקוח אליו.

כיום בדיגיטל, זה הפוך: בעל עסק צריך לשלם עבור מציאת לקוחות.

“אתה משלם הון על פרסום ללא ידיעה מי יחשף לעסק שלך ובכלל, אין לך אפשרות לדעת מראש מה יניב הכסף שהשקעת”, מסביר קורן. “בנוסף, לא לכל עסק יש מקום בתחרות הקיימת בדיגיטל”.


מספר שירותים בלבד להתחלה, אבל בכל חודש – גדלים בעוד מספר שירותים.

אם אתם אינסטלטורים, קונדיטורים, וטרינרים, מנעולנים וכן עוד מספר קטגוריות של עסקים התמזל מזלכם. פינדרלה בחרה מספר שירותים מצומצם באופן אקראי להפעיל במערכת בתור התחלה ובכל תקופת זמן מסוימת פינדרלה תגדל בעוד מספר קטגוריות. “אנחנו בודקים את השטח” אומר קורן, “אל תשכחו שאנחנו בונים כאן מערכת שלא נראתה קודם. השאלונים אצלנו לכל סוג שירות מסוננים באופן שעדיין לא בוצע עד היום לאחר שנים של מחקר עבור כל עסק בנפרד. כך שאנחנו עולים בהדרגה ומשתפרים לאורך הדרך בעקבות שירותים שכבר קיימים בפינדרלה”.


מי הם השירותים שיפעלו במערכת של פינדרלה בתור התחלה?

בחרנו שירותים באופן אקראי אבל עם ביקוש די גבוה בחיפוש היומיומי של הצרכנים, המטרה היא לנטר בזמן הקצר ביותר כך שככל שיהיו יותר עסקאות יומיות במערכת כך נוכל להשתפר מהר יותר. בשלב הבא כל סוג שירות אפשרי שקיים יהיה במערכת. בימים אלה כל עסק יכול להירשם ולהיות בין הראשונים כאשר הקטגוריה שלו תעלה לאוויר – במידה והיא עדיין לא עלתה.

מה צריך לעשות כדי להיות בעל עסק רשום במערכת?

הרשמה חינמית שלוקחת מספר שניות בקישור הבא: https://bit.ly/3jPHng9

2 views0 comments